Malování na keramiku o prázdninách v úterý 14.7.

Oblíbená akce MALOVÁNÍ NA KERAMIKU je zpět i o prázdninách

Hrníček, miska nebo talířek? Přijďte si je vlastnoručně namalovat! Čeká vás voňavá hlína a radost z tvoření. Ideální zážitek pro děti i dospělé.
Prosíme, zamluvte si místo na muzikova@envira.toulcuvdvur.cz , ať máte zaručené místo pro své tvoření.
Zveme malé i velké, rodiny, děti i dospělé.

Každý si tu najde „svůj kousek“.
Zaplatíte jen vybraný výrobek, my se pak postaráme o zbytek.
Vše naglazujeme, vypálíme a jakmile bude hotovo, ozveme se vám SMS.
Malujeme v úterý 14.7. od 9:00 do 13:30 hodin.
Najdete nás přímo v areálu Toulcova dvora, vchod do Keramické dílny najdete na dvoře za MŠ Semínko, jsou to velká dřevěná vrata.

Těšíme se na všechny, kdo se chtějí zastavit a odnést si domů něco vlastního.

Těšíme se na vás.
ENVIRA, o.p.s.


* Dotazy: muzikova@envira.toulcuvdvur.cz